MÖBLER / Soffor / Utdragssoffa 14477364
nr 1447 7364
Utdragssoffa
1800-tal, bemålad. Längd: 180 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:45:55
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)